Гравець Барселони увійшов в історію збірної Іспанії

Футболіст побив багаторічний рекорд
23 березня 15:34

Молодий захисник Барселони Пау Кубарсі у п'ятницю дебютував за збірну Іспанії. Гравець каталонського клубу також вписав історію своєї збірної.

У п'ятницю збірна Іспанії зазнала сенсаційної поразки в товариському матчі проти Колумбії з рахунком 0:1. Даніель Муньос забив гол, який ознаменував тріумф американської команди на 61-й хвилині.

За кілька хвилин до кінця матчу тренер Луїс де ла Фуенте випустив на поле Пау Кубарсі, для якого це був його дебют у національних кольорах. Гравець Барселони замінив Емерика Ляпорта.

Цього дня Кубарсі було 17 років та два місяці. Таким чином він став наймолодшим захисником, що коли-небудь грали за збірну Іспанії.

Попередній рекорд належав Серхіо Рамосу. У 2005 році під час матчу проти Марокко він вийшов на поле у віці 18 років, 11 місяців та 24 днів. Тепер його випередив Кубарсі.

Захисник Барселони також став другим наймолодшим дебютантом історії збірної Іспанії. Перед ним лише Ламін Ямаль. Третє місце за цим показником належить Гаві.