Вчора 6
Сьогодні 4
Завтра 8
Розгорнути Згорнути

Карпати у меншості на останній хвилині вирвали перемогу, Лівий берег розгромив Ниву, а Металург був розбитий

Результати матчів суботи, 23 березня, у Першій лізі
Фото - Карпати Львів

Завершилися всі матчі суботи, 23 березня, у стартовому турі другого етапу української Першої ліги.

У групі підвищення у класі була близька сенсація. Карпати залишилися у меншості за рахунку 1:0 на свою користь. Пізніше Бужин відновив рівновагу. Все йшло до нічиєї, проте на останній хвилині Легенько реалізував пенальті, оформивши дубль.

Лівий берег не зіткнувся із проблемами у зустрічі з Нивою Бузова. ФСК Маріуполь втратив очки з Епіцентром. Карпати продовжують випереджати Інгулець на три бали у боротьбі за чемпіонство. Лівий берег (39), ФСК Маріуполь (32) та Епіцентр (32) борються за дві путівки до плей-оф.

У групі вибуття Хуст розгромив проблемний Металург, Поділля не обіграло Чернігів. Кремінь, Хуст, Металіст, Чернігів (по 14 очок) та Діназ (13) – головні претенденти на виліт.

Перша ліга. Другий етап - перший тур

Підвищення у класі

Карпати – Полтава 2:1

Голи: Легенько, 54, 90+4 (пен.) – Бужин, 79

Вилучення: Векляк, 58 (Карпати)

Нива Бузова – Лівий берег 1:5

Голи: Місюра, 48 – Якимів, 37, Дедух, 67, Синиця, 77, Сухоручко, 79, Сідней, 90+1

Вилучення: Мамросенко, 90 (Нива, друга ЖК)

Епіцентр – ФСК Маріуполь 1:1

Голи: Кравчук, 39 – Зубков, 83