Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Артета: «Тоттенгем кинув в атаку все, що міг»

Арсенал утримав перемогу

Головний тренер Арсеналу Мікель Артета прокоментував BBC перемогу над Тоттенхем у матчі АПЛ.

«Тут важко грати. Неймовірна атмосфера та відмінна команда. Ми були суперефективними у першому таймі, ми були дуже добре організовані.

Другий тайм ми розпочали дуже добре, повністю контролюючи гру, могли забити і четвертий м'яч. Потім індивідуальна помилка і ви це відчуваєте, гра почалася. З цього моменту ви повинні керувати грою і мати трохи везіння.

Ми пропустили другий м'яч, знову ж таки через помилку, яка не дуже звична. А далі – молитись! Захищати ворота. Вони кидали все, що могли. Ромеро грав на позиції нападаючого останні 25-30 хвилин, і все може статися.

Щоб виграти щось велике, ви повинні пройти через ці моменти. Супер-щасливі, бо це день, яким можна пишатися. День, який так багато важить для наших уболівальників. Сподіваюся, вони зможуть насолодитися чудовим вечором».

Арсенал має 1 очко переваги над Ман Сіті.