Україна виграла свій другий матч на чемпіонаті світу ІВ

Чемпіонат світу IB (Вільнюс, Литва). 2 тур:

Україна – Нідерланди 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

1:0 – Пангелов-Юлдашев (Садовіков, Захаров – більш.) – 07:13,

2:0 – Мережко (Янішевський, Морозов) – 12:41,

3:0 – Захаров (Лялька, Пангелов-Юлдашев) – 33:11,

4:0 – Пересунько (Морозов, Сисак – меньш.) – 45:44,

Воротарі: Захарченко – Оостервейк.

Збірна України здобула другу перемогу на чемпіонат світу у Дивізіоні ІВ, впевнено обігравши в неділю команду Нідерландів.

Перший період через проблеми з льодом на Твінсбет Арені був поділений на дві половини, а вимушена пауза тривала понад 20 хвилин. До та після неї українці закинули по шайбі. Пилип Пангелов-Юлдашев відкрив рахунок завдяки реалізації більшості – 1:0.  А подвоїв нашу перевагу Ігор Мережко – 2:0. З таким рахунком суперники пішли на першу перерву.

У другому періоді українці трохи скинули оберти, але знову пробили голландського воротаря. Гол в активі Віктора Захарова – 3:0.

Третій період подарував нашій команді перший гол у меншості на цьому ЧС. Класно втік на побачення з чужим воротарем Олександр Пересунько. Перший його кидок голкіпер відбив, але форвард збірної України вдало зіграв на добиванні – 4:0. Цей рахунок і став остаточним.

6. Естонія 2, 0

29 квітня на турнірі у Вільнюсі вихідний день. Ігри продовжаться вже у вівторок 30 квітня. Цього дня збірна України зіграє з Китаєм – початок зустріч о 12:30 за київським часом.